Beschrijving
Moeilijkheidsgraad | makkelijk, moeilijk en zeer moeilijk. Wij zorgen voor minstens 2 verschillende in de set. |
Afmetingen | 3x 7*7*2 cm |
Geschikt voor | 7-99 jaar |
€ 11,85
Zin in een verrassings-cadeau? Dan is dit de ultieme aankoop bij PuzzleMuzzle! Drie verschillende Racing Wire Puzzles in aparte verpakking. PuzzleMuzzle zorgt dat er minimaal twee verschillende moeilijkheidsgraden bij zitten. Alleen weet jij niet welke nummers van #1 tot en met #27 in jouw pakket zullen zitten. Laat je verrassen met deze puzzel set. 3 van de 27 zitten in jouw surprise pakket!
Slechts 2 resterend op voorraad
Moeilijkheidsgraad | makkelijk, moeilijk en zeer moeilijk. Wij zorgen voor minstens 2 verschillende in de set. |
Afmetingen | 3x 7*7*2 cm |
Geschikt voor | 7-99 jaar |
✓ PuzzleMuzzle hergebruikt verpakkingen en verstuurt alle leveringen CO2-neutraal met DHL GoGreen!
✓ PuzzleMuzzle adviseert het afhalen van pakketten op een servicepunt. Dit is de duurzaamste manier van verzenden en tevens de goedkoopste!
[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#ec008b show=yes view=slider amount=6 width=auto width_amount= height=250px interval=5000 language=nld]
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.